Wysyłka w 24h! Darmowa dostawa od 295 zł

 +48 510 865 644

[email protected]

Rozpoczynamy współpracę z serwisem informacyjnym Dartnews.pl! 0
Rozpoczynamy współpracę z serwisem informacyjnym Dartnews.pl!

Rozpoczynamy współpracę z serwisem informacyjnym Dartnews.pl!

Z największą przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy stałą współpracę z serwisem informacyjnym Dartnews.pl

Co to dla Was oznacza?
Więcej lepszych treści, testy produktów i ciekawe konkursy!

Rozwój projektu Dartnews.pl nie byłby możliwy bez pomocy osób trzecich. Serwis chce dostarczać Wam informacje przez okrągły rok, 24 godziny na dobę. Dzięki podjęciu współpracy ze sklepem darterskim Darter180.com będzie mógł publikować treści także przy pomocy zewnętrznych mediów.
Na stronie www.darter180.com znajdziecie oprócz sklepu także bloga, który będzie świetnym uzupełnieniem lektury na naszej stronie.
Na naszym fanpage na FB również będziemy często informowali o ciekawych nowinkach z Dartnews.plTesty sprzętu

Każdy przed zakupem chciałby dowiedzieć się jak najwięcej o wymarzonych lotkach, tarczy czy nowych na rynku shaftach. Często jednak w sieci brakuje rzetelnych testów - zwłaszcza długodystansowych. Wkrótce jednak to się zmieni! Partnerstwo ze sklepem Darter180.com pozwoli na regularne publikowanie opinii na temat sprzętu.

Ciekawostka :D Od autora serwisu:

"Prywatnie od lat korzystamy z usług sklepu Darter180.com i możemy go z czystym sumieniem polecić. Nigdy nie "reklamowalibyśmy" nierzetelnego czy niesprawdzonego sprzedawcy. W naszych testach pozostaniemy obiektywni - jeśli któryś sprzęt nie spełni naszych oczekiwań - wyraźnie o tym napiszemy."

Rabaty i konkursy

Razem z Dartnews.pl szykujemy konkursy z ciekawymi nagrodami. Okresowo będą także pojawiały się specjalne rabaty i promocje dla naszych czytelników - bądźcie czujni!

Darter180.com i Dartnews.pl bez reklam

Pragniemy również przekazać, że nasza witryna pozostanie całkowicie wolna od reklam czy wyskakujących okienek. Chcemy, aby strona była w 100% przyjazna użytkownikowi - nigdy nie zdecydujemy się na uciążliwe rozwiązania.

( Żadna ze stron - Dartnews.pl, Darter180.com - nie otrzymuje żadnych korzyści materialnych w związku z współpracą. Powyższa treść nie jest Artykułem Sponsorowanym w rozumieniu ustawy)

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Nasze atuty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl